.

.

New
2500piece/многу метал сребро позлатен подели со двоен скок прстени 5mm jumprings линк конектор накит одлуки наоди материјали

2500piece/многу метал сребро позлатен подели со двоен скок прстени 5mm jumprings линк конектор накит одлуки наоди материјали

DEN 1576.00
DEN 1854.72

Стока
Достапно.

Накит Наоди Додатоци Снабдување празно pendant earring прстен хривнија ѓердан алка јака pin ткаенината линкови коса pin headband база рамки послужавник за камео cabchons поставување headpins, jumpring, spacer монистра , конектори , bails , мушка капи , на крајот crimp монистра , кожа мозок, жици , накит куки clasps , накит алатки , владетели , клешти за накит изработка на понудата . сомот кеси, orangaza кеси за накит paking снабдување.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Скок Прстени & Подели Прстени
Големина:
5mm
боја:
сребро позлатен
Свеж

Избор на клиенти