.

.

New
Бесплатен Превозот Имитација platinum галвански да се Префрлате Clasps 24x12mm(1x1/2) 21x12mm(7/8x1/2) Накит Наоди Wholesales

Бесплатен Превозот Имитација platinum галвански да се Префрлате Clasps 24x12mm(1x1/2) 21x12mm(7/8x1/2) Накит Наоди Wholesales

DEN 835.20

Стока
Достапно.


* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrity-базирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти
* сите производи на компанијата се само-маркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува. Ако примите проектот, и се задоволни со нашиот производ или услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со overmost детални продажба на оценка (НСД) на 5, што значи многу во нашите идни заложби aliexpress, вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис за да служат подобро, и да продолжи да обезбедува високо квалитетни производи по ниска цена.
Вашиот 100% задоволство е наша гаранција. Ако не сте задоволни со стоки или услуги, и планираат да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, а? Ние ќе направиме се во наша моќ за да се реши проблемот во најкус можен рок.
Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.
* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти