.

.

New
16pcs Гроздобер Шарм Birdcage Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди

16pcs Гроздобер Шарм Birdcage Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди

DEN 239.00
DEN 336.00

Стока
Достапно.

20 /многу
120 парчиња / многу
60pcs Гроздобер Шарм ЉУБОВ Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8.90 /многу
100 парчиња / многу
20pcs Гроздобер Шарм Коњ Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8.
250pcs Гроздобер Шарм Мачка Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 10. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.
можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно !
ние може да се комбинираат превозот цена за вас
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Следна цел, Ние ќе ви ги даде најдобрите цени, попуст и презентирани прилично подароци
1. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да се потврди приемот и ни остави активни повратни информации(Пет ѕвездички).
Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист. Ние вредност, секој клиент.70 /многу
20 парчиња / многу
120pcs Гроздобер Шарм Кожен појас Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ако стоките имаат било каков проблем. освен ако тоа не е наша грешка,се надевам дека ќе може да се разбере
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Метали Тип:
Цинк Легура
боја:
античкиот бронза
Метали Тип:
Цинк Легура
Мерка Конверзија:
[email protected]
Објектот Околу Големина:
57x37x2 mm
дупка кол:
3.5 mm
Свеж

Избор на клиенти