.

.

New
8SEASONS 800 Парчиња Измешани злато-боја на Очите Иглички Наоди 0.7 мм(21 колосек) (B04118),

8SEASONS 800 Парчиња Измешани злато-боја на Очите Иглички Наоди 0.7 мм(21 колосек) (B04118),

DEN 87.00
DEN 102.24

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
B04118
Метали Тип:
Цинк Легура
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Материјал:
Метал
Бренд Име:
8Seasons
ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ:
СЕКОГАШ НАЈДОБРИ СТАВКИ ЗА СИТЕ ВАС
Свеж

Избор на клиенти