.

.

New
8SEASONS 30 Јасно Овална Стаклена Купола Печати 25x18mm (B13938)

8SEASONS 30 Јасно Овална Стаклена Купола Печати 25x18mm (B13938)

DEN 137.00
DEN 161.76

Стока
Достапно.

B13938 Забелешка.
Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand. Сега имаме развиена за да се тим со повеќе од 300 вработени во Азија , Европа и Америка .
За НАС
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим.Бесплатен Превозот! 30 Јасно Овална Стаклена Купола Печати 25x18mm Материјал : Стакло Големина Приближно : x 25мм 18mm
Дупка големина : Дебелина : 5mm
конверзија : 1 инч = 25.

Детали

Број На Модел На:
B13938
Материјал:
Стакло
Накит Наоди Тип:
Изолација
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
8Seasons
Свеж

Избор на клиенти