.

.

New
8SEASONS Бесплатен Превозот! Дрво Приврзоци/Конектори Накит Одлуки Наоди Круг/Прстен Природни 5.6 cm Кол,20PCs (B22188)

8SEASONS Бесплатен Превозот! Дрво Приврзоци/Конектори Накит Одлуки Наоди Круг/Прстен Природни 5.6 cm Кол,20PCs (B22188)

DEN 133.00
DEN 156.96

Стока
Достапно.

Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2001 година, кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас. И ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет.4 mm или 1mm = 0.
Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.0393 инчен Колор Природни Количина ќе добиете 20 од овој објект во листата цена Дел Не.
Бесплатен Превозот! Дрво Приврзоци/Конектори Накит Одлуки Наоди Круг/Прстен Природни 5.6 cm Кол(2 2/8")
Дупка големина : 38mm(1 4/8") Дебелина : 9mm( 3/8")
конверзија : 1 инч = 25.
За Превозот
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa , Master Card , QIWI , Western Union , и Банкарски Трансфери .

Детали

Број На Модел На:
B22188
Материјал:
Дрво
Накит Наоди Тип:
Конектори
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
8Seasons
Свеж

Избор на клиенти