.

.

New
Бесплатен Превозот 10 компјутери 50mm*24mm Злато Позлатен Бел Кристал Странично Крстот Конектор

Бесплатен Превозот 10 компјутери 50mm*24mm Злато Позлатен Бел Кристал Странично Крстот Конектор

DEN 432.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.


Добредојдовте во нашите Продавници! Опис : Ние гарантираме за сите нашите предмети се во добри услови пред пратката. Ние ви обезбеди најдобар шопинг искуство и повеќето модерни објекти по многу ниска цена 10 компјутери Злато Позлатен Бел Кристал Странично Крстот Конектор 50x24m
Материјал :
Легура/Кристално
Големина на :
Прибл : 50 mm x 24mm Кол.
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја : Златна
Количина :
Ќе добиете 1 0 Парчиња од овој објект во листата цена
Дел Бр.
Забелешка Shamballa Кристал Кристал монистра
превозот
Политика за наплата : Ние ќе се вратат ако ние не го достави во рок испорака период Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Конектори
Метали Тип:
Цинк Легура
Свеж

Избор на клиенти