.

.

New
Античкиот Бронза пердув Патка јазик hairpin боби иглички 100pcs/многу freeshipping

Античкиот Бронза пердув Патка јазик hairpin боби иглички 100pcs/многу freeshipping

DEN 2005.00
DEN 2111.04

Стока
Достапно.

98 /многу
200 парчиња / многу
20pcs/многу 62*35mm гроздобер бакар позлатен Filigree Дизајн Хривнија Алка База Празно Европа Stytle US$ 41.98 /многу
20 парчиња / многу
20pcs/многу 25мм круг сребро позлатен овална база DIY хривнија/алка наоди freeshipping US$ 43.98 /многу
20 парчиња / многу
20pcs/многу злато позлатен Врвот Топла Европа Stytle 25мм Подлога Празно Хривнија/ Алка Празно Наоди freeshipping US$ 41.78 /многу
100 парчиња / многу
16mm 100pcs/многу Antiqued Бронзен назад база Kilt Безбедност Pin Brooch clasps diy накит findig freeshipping US$ 36.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
други стил како следат слики покажуваат :
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Објектот Должина:
5.2cm
Објектот Ширина:
1.2cm
Број На Модел На:
5822
Свеж

Избор на клиенти