.

.

New
8SEASONS 800 Парчиња Измешани Сребрена Боја најголемиот Дел Пакет Главата Pin Око Иглички Наоди Игли 0.7 мм(21 колосек) Накит Одлуки DIY Компонента

8SEASONS 800 Парчиња Измешани Сребрена Боја најголемиот Дел Пакет Главата Pin Око Иглички Наоди Игли 0.7 мм(21 колосек) Накит

DEN 87.00
DEN 102.24

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
0.07cm
Објектот Дијаметар:
0.03cm
Објектот Тежина:
90g
Објектот Должина:
5cm
Производ Карактеристики:
око иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Материјал:
Метал
Објектот Висина:
5cm
Бренд Име:
8Seasons
Број На Модел На:
B03620
Свеж

Избор на клиенти