.

.

New
DIY Шарм 10мм Родиум Позлатен Кука Обетки Клип Лост Назад Уво Жици Накит Наоѓање 200pcs/многу

DIY Шарм 10мм Родиум Позлатен Кука Обетки Клип Лост Назад Уво Жици Накит Наоѓање 200pcs/многу

DEN 1104.00

Стока
Достапно.


Вашиот 100% задоволство е наша гаранција.
* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес. Ако примите проектот, и се задоволни со нашиот производ или услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со overmost детални продажба на оценка (НСД) на 5, што значи многу во нашите идни заложби aliexpress, вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис за да служат подобро, и да продолжи да обезбедува високо квалитетни производи по ниска цена.
* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrity-базирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти
* сите производи на компанијата се само-маркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува. Ако не сте задоволни со стоки или услуги, и планираат да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, а? Ние ќе направиме се во наша моќ за да се реши проблемот во најкус можен рок.
* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Метали Тип:
Бакар
Свеж

Избор на клиенти