.

.

New
Слободен Испорака на високо квалитетни 8мм Имитација Родиум Позлатен Магнетски Затворач Накит додатоци

Слободен Испорака на високо квалитетни 8мм Имитација Родиум Позлатен Магнетски Затворач Накит додатоци

DEN 360.00

Стока
Достапно.


* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.
* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.
* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии. Ако примите проектот, и се задоволни со нашиот производ или услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со overmost детални продажба на оценка (НСД) на 5, што значи многу во нашите идни заложби aliexpress, вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис за да служат подобро, и да продолжи да обезбедува високо квалитетни производи по ниска цена.
* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.
Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrity-базирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти
* сите производи на компанијата се само-маркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.
Вашиот 100% задоволство е наша гаранција.
Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.

Детали

боја:
Сребро.
Тип На Објект:
накит наоди
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Дијаметар:
0.8cm
Метали Тип:
Бакар
Свеж

Избор на клиенти