.

.

New
8SEASONS 5 сребрена боја 5-Насоки Магнетни Слајд Clasps 30x10mm (B09345)

8SEASONS 5 сребрена боја 5-Насоки Магнетни Слајд Clasps 30x10mm (B09345)

DEN 116.00
DEN 136.80

Стока
Достапно.

Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2001 година, кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас.5 mm
конверзија : 1 инч = 25.
Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки. Сега имаме развиена за да се тим со повеќе од 300 вработени во Азија , Европа и Америка .

Детали

Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
B09345
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
8Seasons
Свеж

Избор на клиенти