.

.

New
трговија на големо 1000piece 20mm 2 дупка антички месинг бронза brooch бар pin грбот safty иглички наоди

трговија на големо 1000piece 20mm 2 дупка антички месинг бронза brooch бар pin грбот safty иглички наоди

DEN 2044.32

Стока
Достапно.

Накит Наоди Додатоци Снабдување празно pendant earring прстен хривнија ѓердан алка јака pin ткаенината линкови коса pin headband база рамки послужавник за камео cabchons поставување headpins, jumpring, spacer монистра , конектори , bails , мушка капи , на крајот crimp монистра , кожа мозок, жици , накит куки clasps , накит алатки , владетели , клешти за накит изработка на понудата . сомот кеси, orangaza кеси за накит paking снабдување.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Производ Во Боја:
Античкиот месинг бронза
Производ големина:
20mm 2 дупка
Свеж

Избор на клиенти