.

.

New
XINYAO 10meters/многу 3мм Кол Ѓердан Кожа Кабелот String Вистинска Кожа Јаже DIY Хривнија Накит Одлуки Додатоци F593

XINYAO 10meters/многу 3мм Кол Ѓердан Кожа Кабелот String Вистинска Кожа Јаже DIY Хривнија Накит Одлуки Додатоци F593

DEN 162.00
DEN 191.04

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0inch
Материјал:
кожа
Накит Наоди Тип:
Кабли
Производ Карактеристики:
кравја кожа кабелот
Број На Модел На:
вистинска кожа кабелот
Бренд Име:
Xinyao
Објектот Дијаметар:
0.3cm
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Објектот Ширина:
0.3cm
кориснички:
Yes
боја:
како Слика
Функција:
вистинска кожа кабелот
Големина:
3mm
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти