.

.

New
8SEASONS 100PCs злато-боја hummer Папагал Clasps 12*6mm(B00840),

8SEASONS 100PCs злато-боја hummer Папагал Clasps 12*6mm(B00840),

DEN 105.00
DEN 122.88

Стока
Достапно.

Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
За НАС
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим. B00840 Забелешка.

Детали

Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
B00840
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
8Seasons
ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ:
СЕКОГАШ НАЈДОБРИ СТАВКИ ЗА СИТЕ ВАС
Свеж

Избор на клиенти