.

.

New
Сет на 150 Компјутери Cabochons Занаети Магаре Коњ - Смола Flatback Остатоци букинг (40x26mm) Мобилен телефон оркестарот, косата додаток ,-SZ0559

Сет на 150 Компјутери Cabochons Занаети Магаре Коњ - Смола Flatback Остатоци букинг (40x26mm) Мобилен телефон оркестарот, косата

DEN 959.52

Стока
Достапно.


Боја : мешани
КОЛИЧИНА : 150pcs
Големина на : 40*26mm
Ние НУДИМЕ се МЕША во Комбинација Нарачки $9. Ви благодариме! : ) *За нас* Нашата работилница ?Qian Занает Колекции? се наоѓа во Yiwu ,е локален снабдувач и дистрибутер на Модни Додатоци и Накит Занает Колекции, како и рачно изработени оригинални ракотворби . *ПАКУВАЊЕ * Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас . Ние секогаш се обидуваат најдобро да се направи на сите наши производи со убав квалитет и прифатлива цена, исто така најважните голема клиент искуства. Ние ќе се обидеме најдобро да се направи компензација или да понуди решение за да ги задоволи вас. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ.Тоа може да трае околу 10 до 25 работни дена за испорака. за мешан предмети ,таа ќе го следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики, но ќе се примени, мора да бидат слични како на слики , ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : ) Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : ) ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас ! сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок. *Контакт* Нашите Работно Време : 8 : 30 часот до 5 : 30 ЧАСОТ ( GMT+8) QIAN МОДНИ ДОДАТОЦИ Si Ji Сан Qu Градење на 28-unit2 Beiyuan Округ ,Yiwu , Жеџијанг Провинција ,Кина Поштенски : 322000 ТЕЛ : +86 15397550321.

Детали

Бренд Име:
Qian Занает Колекции
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Декорација
разубавувањето:
Flatback
Свеж

Избор на клиенти