.

.

New
Никел боја 1000piece/многу 20mm 2 дупка безбедност pin brooch бар pin грбот безбедност иглички наоди

Никел боја 1000piece/многу 20mm 2 дупка безбедност pin brooch бар pin грбот безбедност иглички наоди

DEN 1744.00
DEN 2051.52

Стока
Достапно.

Накит Наоди Додатоци Снабдување празно pendant earring прстен хривнија ѓердан алка јака pin ткаенината линкови коса pin headband база рамки послужавник за камео cabchons поставување headpins, jumpring, spacer монистра , конектори , bails , мушка капи , на крајот crimp монистра , кожа мозок, жици , накит куки clasps , накит алатки , владетели , клешти за накит изработка на понудата . сомот кеси, orangaza кеси за накит paking снабдување.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Производ Во Боја:
никел боја
Производ големина:
20mm 2 дупка
Свеж

Избор на клиенти