.

.

New
8SEASONS 20 Поставува Сребрен Тон на Боја Грозје Шарм за да се Префрлате Clasps Наоди (B05428)

8SEASONS 20 Поставува Сребрен Тон на Боја Грозје Шарм за да се Префрлате Clasps Наоди (B05428)

DEN 149.00
DEN 175.20

Стока
Достапно.

И ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет.0393 инчен Колор не сјајна сребрена на ѕвонење(досадна сребро) Количина ќе добиете 20 од овој објект во листата цена Дел Не.
Бесплатен Превозот! 20 Поставува Сребрен Тон Грозје Шарм за да се Префрлате Clasps Наоди Материјал : Цинк метални легури Големина Приближно : 37x23mm 25x8mm
Дупка големина : 1. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени .2 mm Дебелина : 4. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
B05428
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Производ Карактеристики:
За Да Се Префрлате Clasps Наоди
Објектот Тежина:
84g
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
8Seasons
Објектот Дијаметар:
0inch
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Висина:
0inch
ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ:
СЕКОГАШ НАЈДОБРИ СТАВКИ ЗА СИТЕ ВАС
Свеж

Избор на клиенти