.

.

New
Beadsnice висок квалитет на Уво орев материјали месинг 6X5mm earring поддршка за DIY Накит Одлуки ID8270

Beadsnice висок квалитет на Уво орев материјали месинг 6X5mm earring поддршка за DIY Накит Одлуки ID8270

DEN 295.20

Стока
Достапно.


Превозот Надомест :
Ова предмети Стандард превозот се БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ, Без било други Скриени такса. Слика прикажани се застапеност на предмети што ќе ги добиете од нашата продавница. Ако примите објектот, а исто така сме задоволни со нашиот производ или услуга, ќе ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со overmost Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5, што значи многу во нашата иднина Aliexpress зафати, вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис да ви послужи дури и подобро и да продолжи да обезбеди квалитетни производи по ниски цени. Бои може да се разликува малку различни, поради осветлување ефект и боја поставката на секој поединец да го следи. За да се избегне недостасува цел ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се оставени на Aliexpress е вашиот Примарен превозот адреса. Но, производот може да се појави поголем ИЛИ малку боја разлика на вашиот КОМПЈУТЕР екран, ве молиме обратете се до големината информации на описи.
за нас
Монистра, Убав Накит е накит наоди фабрика и веледрогерија во Кина.80
earring назад
име Beadsnice ID8270 Уво орев материјали месинг 6 X5mm антички бронза earring поддршка бренд beadsnice боја сребрена/античкиот месинг пакет 100pcs големина 6 X5mm
ЗАБЕЛЕШКА : Повеќето од нашите производи се 100% рачно изработени и уникатни во бои и форма.
Превозот Време :
Ние ќе accorrding вашиот режим на despatch брод предмети.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
0.2g
Број На Модел На:
8270
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
earring поддршка
Накит Наоди Тип:
Earring Назад
Бренд Име:
beadsnice
Веб-сајт:
www.beadsnice.com
Пакет:
100pcs по многу
Тежина:
0.2 грам по pc
Големина:
6x5mm
монистра боја:
сребрена/античкиот месинг
Метали Тип:
Дувачкиот
Објектот Дијаметар:
6X5mm
накит наоѓање:
earring поддршка
Стил:
Тренди
уво нут:
за earring одлуки
Свеж

Избор на клиенти