.

.

New
8SEASONS Сребрен Тон на Боја Линкови Отвори Кабел Синџири Наоди 3x2mm, кои се продаваат по многу 10M (B15316)

8SEASONS Сребрен Тон на Боја Линкови Отвори Кабел Синџири Наоди 3x2mm, кои се продаваат по многу 10M (B15316)

DEN 85.00
DEN 100.32

Стока
Достапно.


Бесплатен Превозот! Сребрен Тон Линкови Отвори Кабел Синџири Наоди 3x2mm, кои се продаваат по многу 10 M Материјал : Алуминиум(Олово и никел безбедно) Големина Приближно : 3мм x 2mm
Дупка со големина : 1.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
B15316
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
8Seasons
Накит Наоди Тип:
Синџири
ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ:
СЕКОГАШ НАЈДОБРИ СТАВКИ ЗА СИТЕ ВАС
Свеж

Избор на клиенти