.

.

New
8SEASONS 10M СП Текстура Линк-Отвори Кабел Синџир 4.5x3mm (B13520)

8SEASONS 10M СП Текстура Линк-Отвори Кабел Синџир 4.5x3mm (B13520)

DEN 129.00
DEN 152.16

Стока
Достапно.


За Превозот
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa , Master Card , QIWI , Western Union , и Банкарски Трансфери . Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки. И ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.8 mm
конверзија : 1 инч = 25.5x3mm Материјал : Алуминиум(Олово и никел безбедно) Големина Приближно : 4. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.5 мм x 3мм
Дупка големина : 2.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .5mmx1mm Дебелина : 0.4 mm или 1mm = 0. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени .
Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи.0393 инчен Боја Сребрена Позлатен Количина ќе добиете 10 на овој објект во листата цена Дел Не. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
За НАС
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим.Бесплатен Превозот! 10 M СП Текстура Линк-Отвори Кабел Синџир 4.

Детали

Број На Модел На:
B13520
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Накит Наоди Тип:
Синџири
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
8Seasons
Свеж

Избор на клиенти