.

.

New
Бесплатен Превозот на Големо 13*11mm Антички Сребрена боја Морски школки Легура Мушка Капи Наоди Додатоци 50 парчиња(JM3040)

Бесплатен Превозот на Големо 13*11mm Антички Сребрена боја Морски школки Легура Мушка Капи Наоди Додатоци 50 парчиња(JM3040)

DEN 232.80

Стока
Достапно.


Детали

Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип На Објект:
накит наоди
Големина:
13*11mm
боја:
антички сребрен
Количина:
50 парчиња
Облик/Шема:
морски школки
Место на Потекло:
Кина
Свеж

Избор на клиенти