.

.

New
8SEASONS антички сребрен-боја за да се Префрлате Clasps Наоди 16x12mm 20x7mm, кои се продаваат по многу 40 сетови (B15915)

8SEASONS антички сребрен-боја за да се Префрлате Clasps Наоди 16x12mm 20x7mm, кои се продаваат по многу 40 сетови (B15915)

DEN 101.00
DEN 119.04

Стока
Достапно.


За Превозот
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa , Master Card , QIWI , Western Union , и Банкарски Трансфери .0393 инчен Колор не сјајна сребрена на ѕвонење(досадна сребрен тон) Количина ќе добиете 40 на овој објект во листата цена Дел Не.6 mm Дебелина : 3. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени .4 mm или 1mm = 0. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. И ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет.
За НАС
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим. Сега имаме развиена за да се тим со повеќе од 300 вработени во Азија , Европа и Америка . Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.Бесплатен Превозот! Антички Сребрен Toggle Clasps Наоди 16x12mm 20x7mm, кои се продаваат по многу 40 групи Материјал : Цинк метални легури Големина Приближно : 16mm x 12mm 20mm x 7mm
Дупка големина : 1.

Детали

Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
B15915
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
8Seasons
Свеж

Избор на клиенти