.

.

New
20pcs внатрешна 12-14mm трговија на Големо Антички Бронза Камео Поставување на Лента Barrette Коса Клип Празно DIY Коса Додатоци за Изработка на Накит

20pcs внатрешна 12-14mm трговија на Големо Антички Бронза Камео Поставување на Лента Barrette Коса Клип Празно DIY Коса Додатоци

DEN 137.00
DEN 171.36

Стока
Достапно.


Боја : АНТИЧКИ БРОНЗА
Материјал : послужавник е изработен од Бакар,клипот е направен од Железо
Производ функции : DIY Коса наоди,сите видови на метални накит може да се обложено со злато, сребро антички бакар антички бронза антички сребрен gunmental црна и така натаму.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
1.2cm
Објектот Должина:
6.8cm
Производ Карактеристики:
античкиот бронза коса клип
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
17505
Метали Тип:
Бакар
Објектот Дијаметар:
1.2cm
Објектот Тежина:
2.1g
Бренд Име:
BITWBI
Објектот Висина:
1.2cm
Свеж

Избор на клиенти