.

.

New
Бесплатен Превозот 100pcs Бакар Тон Прилагодливи 10 јамка Бакар Прстени База Празно 16.3 mm Накит Наоди

Бесплатен Превозот 100pcs Бакар Тон Прилагодливи 10 јамка Бакар Прстени База Празно 16.3 mm Накит Наоди

DEN 1344.00

Стока
Достапно.


Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.
* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата. Ако примите проектот, и се задоволни со нашиот производ или услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со overmost детални продажба на оценка (НСД) на 5, што значи многу во нашите идни заложби aliexpress, вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис за да служат подобро, и да продолжи да обезбедува високо квалитетни производи по ниска цена.
* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.
Вашиот 100% задоволство е наша гаранција.
* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrity-базирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти
* сите производи на компанијата се само-маркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува. Ако не сте задоволни со стоки или услуги, и планираат да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, а? Ние ќе направиме се во наша моќ за да се реши проблемот во најкус можен рок.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Прстен Settings
Метали Тип:
Бакар
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти