.

.

New
8SEASONS 50 Бронза на Ѕвонење Приколка Hitch Clasps 18x9.5mm (B09620),

8SEASONS 50 Бронза на Ѕвонење Приколка Hitch Clasps 18x9.5mm (B09620),

DEN 145.00
DEN 171.36

Стока
Достапно.

Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.
За Превозот
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa , Master Card , QIWI , Western Union , и Банкарски Трансфери .4 mm или 1mm = 0.

Детали

Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Конектори
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
B09620
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
8Seasons
Свеж

Избор на клиенти