.

.

New
40pcs Гроздобер Шарм Камила Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди

40pcs Гроздобер Шарм Камила Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди

DEN 239.00
DEN 336.00

Стока
Достапно.


Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист. Следна цел, Ние ќе ви ги даде најдобрите цени, попуст и презентирани прилично подароци
1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.80 /многу
60 парчиња / многу
70pcs Гроздобер Шарм Черепот Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8.90 /многу
100 парчиња / многу
20pcs Гроздобер Шарм Коњ Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8.Nagative повратни информации не може да се решаваат проблемите,Комуникации е мостот на човечкиот ум и целиот свет е секогаш убава под мазна комуникации,па pls ве молиме контактирајте со нас ако производи имаат проблем.80 /многу
250 парчиња / многу
180pcs Гроздобер Шарм љубов Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 11.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем.70 /многу
20 парчиња / многу
120pcs Гроздобер Шарм Кожен појас Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да се потврди приемот и ни остави активни повратни информации(Пет ѕвездички).

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Метали Тип:
Цинк Легура
боја:
античкиот бронза
Метали Тип:
Цинк Легура
Мерка Конверзија:
[email protected]
Објектот Околу Големина:
24x24x5 mm
дупка кол:
2 mm
Свеж

Избор на клиенти