.

.

New
8SEASONS 10M Бронза на Ѕвонење Линкови Отвори Кабел Синџири 2x3mm (B08983)

8SEASONS 10M Бронза на Ѕвонење Линкови Отвори Кабел Синџири 2x3mm (B08983)

DEN 86.00
DEN 101.28

Стока
Достапно.


За Превозот
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa , Master Card , QIWI , Western Union , и Банкарски Трансфери .8мм Дебелината : 0. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас.0393 инчен Колор Бронза на ѕвонење Количина ќе добиете 10 на овој објект во листата цена Дел Не. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи. Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2001 година, кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас.

Детали

Број На Модел На:
B08983
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Накит Наоди Тип:
Синџири
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
8Seasons
ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ:
СЕКОГАШ НАЈДОБРИ СТАВКИ ЗА СИТЕ ВАС
Свеж

Избор на клиенти