.

.

New
10pcs За 10мм рамен кожа Антички сребрен цвет лизгачот цвет монистра , 10 мм рамен наоѓање, кожа материјали D-1-46

10pcs За 10мм рамен кожа Антички сребрен цвет лизгачот цвет монистра , 10 мм рамен наоѓање, кожа материјали D-1-46

DEN 168.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
Zamak
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Објектот Висина:
0.5cm
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
D-1-56
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
1.5cm
Објектот Должина:
1.5cm
Бренд Име:
Mb корк
Објектот Дијаметар:
1.5cm
Објектот Тежина:
6g
Typle:
Zamak
За:
diy накит
Превозот Од:
Европа
Свеж

Избор на клиенти