.

.

New
8SEASONS 30 Јасно Круг Стаклена Купола Печати 20mm (B14354),

8SEASONS 30 Јасно Круг Стаклена Купола Печати 20mm (B14354),

DEN 118.00
DEN 138.72

Стока
Достапно.

Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Дупка големина : Дебелина : 5. Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2001 година, кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас.
За Превозот
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa , Master Card , QIWI , Western Union , и Банкарски Трансфери .Бесплатен Превозот! 30 Јасно Круг Стаклена Купола Печати 20mm Материјал : Стакло Големина Приближно : 20mm кол. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.
За НАС
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим. B14354 Забелешка.5 мм
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени .0393 инчен Колор Јасно Количество Што ќе добиете за 30 на овој објект во листата цена Дел Не.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас.

Детали

Број На Модел На:
B14354
Материјал:
Стакло
Накит Наоди Тип:
Изолација
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
8Seasons
ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ:
СЕКОГАШ НАЈДОБРИ СТАВКИ ЗА СИТЕ ВАС
Свеж

Избор на клиенти