.

.

New
10pcs 31mm трговија на Големо Антички Бронза Круг Filigree Цвет во облик на Рамна Подлога Barrette Коса клип Празно DIY Hairpin Наоди

10pcs 31mm трговија на Големо Антички Бронза Круг Filigree Цвет во облик на Рамна Подлога Barrette Коса клип Празно DIY Hairpin

DEN 138.00
DEN 172.80

Стока
Достапно.


Боја : АНТИЧКИ БРОНЗА
Материјал : Цвет е направен од Бакар; Клипот е направен од Железо
Објектот Спецификација : Цвет подлога 31mm,клипот е долго 35mm
Објектот тежина : 3.4 g/парче
Производ функции : DIY Коса, накит наоди и поставки, сите видови на метални накит може да се обложено со злато, сребро, антички бакар, антички бронза, антички сребрен, gunmetal црна, и така натаму.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
id06204
Објектот Ширина:
3.1cm
Производ Карактеристики:
античкиот бронза коса клип
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Материјал:
Метал
Објектот Должина:
3.5cm
Објектот Дијаметар:
3.1cm
Објектот Тежина:
3.4g
Објектот Висина:
3.5cm
Бренд Име:
BITWBI
Свеж

Избор на клиенти