.

.

New
8SEASONS 10M Сребрен Тон на Боја Линкови Отвори Текстура Кабел Синџири (B15335)

8SEASONS 10M Сребрен Тон на Боја Линкови Отвори Текстура Кабел Синџири (B15335)

DEN 111.00
DEN 130.56

Стока
Достапно.

B15335 Забелешка.
За Превозот
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa , Master Card , QIWI , Western Union , и Банкарски Трансфери .

Детали

Број На Модел На:
B15335
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Накит Наоди Тип:
Синџири
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
8Seasons
ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ:
СЕКОГАШ НАЈДОБРИ СТАВКИ ЗА СИТЕ ВАС
Свеж

Избор на клиенти