.

.

New
Бесплатен Превозот 5 компјутери Злато Позлатен Кристал Черепот Шарм Хривнија Конектор 24x18mm

Бесплатен Превозот 5 компјутери Злато Позлатен Кристал Черепот Шарм Хривнија Конектор 24x18mm

DEN 302.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.


Добредојдовте во нашите Продавници! Опис : Ние гарантираме за сите нашите предмети се во добри услови пред пратката. Ние ви обезбеди најдобар шопинг искуство и повеќето модерни објекти по многу ниска цена 5 компјутери Злато Позлатен Кристал Черепот Шарм Конектор 24x18mm
Материјал :
Легура/Кристално
Големина на :
Прибл : 24 mm x 18mm Кол.
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја : Златна
Количина :
Ќе добиете 5 Парчиња од овој објект во листата цена
Дел Бр.
Забелешка Кристал Конектор
превозот
Политика за наплата : Ние ќе се вратат ако ние не го достави во рок испорака период Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Конектори
Метали Тип:
Цинк Легура
Свеж

Избор на клиенти