.

.

New
10PCS Antiqued Бронза Пердув Дизајн Ознаки #23582

10PCS Antiqued Бронза Пердув Дизајн Ознаки 23582

DEN 505.00
DEN 561.60

Стока
Достапно.


МОДЕН ОЗНАКА
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : ознака околу 160mm
КОЛИЧИНА : 10 PCS
БОЈА : antiqued бронза
МАТЕРИЈАЛ : ЦИНК ЛЕГУРА МЕТАЛ
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-мејл или онлајн разговор преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
Регистрирани Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме Зачувам и кредитна картичка.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојата продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Големина:
bookmark approx 160mm
Накит Наоди Тип:
Жица
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
16cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
0g
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
16cm
Производ Карактеристики:
ознака за страница
Број На Модел На:
#23582
Количина:
10pcs
превозот надомест:
СЛОБОДНИ
превозот услуга:
воздухопловната
Накит Наоди Тип:
Шарм
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти