.

.

New
Античкиот бронза месинг 1000piece/многу 20mm 2 дупка безбедност pin brooch бар pin грбот безбедност иглички наоди

Античкиот бронза месинг 1000piece/многу 20mm 2 дупка безбедност pin brooch бар pin грбот безбедност иглички наоди

DEN 1744.00
DEN 2052.00

Стока
Достапно.

Накит Наоди Додатоци Снабдување празно pendant earring прстен хривнија ѓердан алка јака pin ткаенината линкови коса pin headband база рамки послужавник за камео cabchons поставување headpins, jumpring, spacer монистра , конектори , bails , мушка капи , на крајот crimp монистра , кожа мозок, жици , накит куки clasps , накит алатки , владетели , клешти за накит изработка на понудата . сомот кеси, orangaza кеси за накит paking снабдување.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Производ Во Боја:
Античкиот бронза месинг
Производ големина:
20mm 2 дупка
Свеж

Избор на клиенти