.

.

New
8SEASONS 10M сребрена боја Линкови Отвори Кабел Синџири 4x2.5mm (B13967)

8SEASONS 10M сребрена боја Линкови Отвори Кабел Синџири 4x2.5mm (B13967)

DEN 112.00
DEN 132.00

Стока
Достапно.


За Превозот
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa , Master Card , QIWI , Western Union , и Банкарски Трансфери .
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .0393 инчен Боја Сребрена Позлатен Количина ќе добиете 10 на овој објект во листата цена Дел Не. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени . И ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет. B13967 Забелешка. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас.7 mm
конверзија : 1 инч = 25.
За НАС
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.4 mm или 1mm = 0. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи. Сега имаме развиена за да се тим со повеќе од 300 вработени во Азија , Европа и Америка . Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2001 година, кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас.

Детали

Број На Модел На:
B13967
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Накит Наоди Тип:
Синџири
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
8Seasons
ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ:
СЕКОГАШ НАЈДОБРИ СТАВКИ ЗА СИТЕ ВАС
Свеж

Избор на клиенти