.

.

New
50pcs Гроздобер Шарм Телескоп Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди

50pcs Гроздобер Шарм Телескоп Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди

DEN 235.00
DEN 331.20

Стока
Достапно.

Nagative повратни информации не може да се решаваат проблемите,Комуникации е мостот на човечкиот ум и целиот свет е секогаш убава под мазна комуникации,па pls ве молиме контактирајте со нас ако производи имаат проблем.80 /многу
250 парчиња / многу
180pcs Гроздобер Шарм љубов Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 11. Следна цел, Ние ќе ви ги даде најдобрите цени, попуст и презентирани прилично подароци
1.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.90 /многу
100 парчиња / многу
20pcs Гроздобер Шарм Коњ Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8.
Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем. Ние вредност, секој клиент.70 /многу
20 парчиња / многу
120pcs Гроздобер Шарм Кожен појас Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Метали Тип:
Цинк Легура
боја:
античкиот бронза
Метали Тип:
Цинк Легура
Мерка Конверзија:
[email protected]
Објектот Околу Големина:
15x15x5 mm
дупка кол:
2 mm
Свеж

Избор на клиенти