.

.

New
Нерѓосувачки Челик Мерач Тркала Тело Пирсинг Накит Мерка Алатка

Нерѓосувачки Челик Мерач Тркала Тело Пирсинг Накит Мерка Алатка

DEN 314.00
DEN 369.12

Стока
Достапно.

*Состојба : 100% Сосема Нов *Бренд : Dream Lee *Dersign : Тело Пирсинг Мерка АлаткаКолосек Тркала *Материјал : не 'Рѓосувачки Челик *Мерка големина : 18g 16g 14g 12g 10g 8g 6g 4g 2g 0g 00g 7/16" 1/2" 9/16" 5/8" 3/4" 7/8" 1" *Мерење : Пред покаже големина во инчен, Назад покаже големина во мм *Боја : Сребро. *Пакување : секое парче секоја кеса *Многу 1piece *Професионални Пакување за да се заштити вашата предмети *Гаранција : 365days

Детали

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Ширина:
8.6cm
Накит Алатки & Опрема Тип:
Тестери & Мерења
Објектот Дијаметар:
8.6cm
Објектот Должина:
8.6cm
Број На Модел На:
71608
Објектот Висина:
8.6cm
Производ Карактеристики:
Пред да покаже големина во инчен, назад покаже големина во мм
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Тежина:
31g
мерка големина:
од 18g 1
боја:
Сребро.
Стил:
Круг, Лесно Се Одржи
многу:
Се продаваат како Парче
Свеж

Избор на клиенти