.

.

New
Накит Алатка Малку Злато Смит Пламеник На Гас Torchs Кислород Ацетилен Факелот За Полнење

Накит Алатка Малку Злато Смит Пламеник На Гас Torchs Кислород Ацетилен Факелот За Полнење

DEN 888.00
DEN 1199.52

Стока
Достапно.

Накит Алатка Малку Факел Goldsmith Алатка Гас Факел Кислород Ацетилен Факелот За Полнење
Answer : ___________________________ Note : Сите производи слики се во вид на вистински пука,ве молиме остатокот увери дека информациите што да се купи!
Кислород Ацетилен Факел-Смит Опрема
Мини светилка, лемење, заварување факелот
1. Енергија-заштеда на
2. добро qulity ,ниска цена
Се користи за микро-се приклучи на работни места во секоја област.
Посочи заварување на 6300 F
Вклопуваат со популарни oxy-гасови гориво
Lillte Факелот за Полнење за Кислород & Ацетилен со 5 Совети,
Максимална Меко Лемење : 1/8, 3/8, 5/8, 3/4, 7/8.
Можете да го користите "Малку Факел" со кислород и ниту една од најчесто достапни индустриски гасови гориво : ацетилен ,водород,пропан,propylence,ПРАТЕНИЦИ и други.(најмалите 2 совети треба да се користи само со oxy-ацетилен или oxy-водород,сепак).Accessirues за "Малата Факел"вклучуваат цилиндри,регулатори,совет полнила,екстра долг црева и специјална намена совети.

Детали

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Тежина:
0.4
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Свеж

Избор на клиенти