.

.

New
бесплатен превозот!!! Висок квалитет на метален накит сечење loupe,купидон намали loupes,накит алатка, Дијамант Срца & Стрели Опсегот

бесплатен превозот!!! Висок квалитет на метален накит сечење loupe,купидон намали loupes,накит алатка, Дијамант Срца & Стрели

DEN 920.00
DEN 1243.20

Стока
Достапно.


Висок квалитет дијамант срце и стрела домет
Овој опсег има srew на камен носителот база овозможувајќи им на клиентите да можат слободно да ги собереш на обемот и преглед на камен во леснотијата без на ризикот од намалувањето на тоа.
Придобивките од Дијамант Срца и Стрели Домет
Совршен за промотивни подароци за вашиот бизнис; Било pantone боја што сакаш и да се заврши во истиот висок стандард Доставени во згреши екранот кутија која може да се одржи совршена прстен слободни логото втиснување или печатење предмет на минимум цел количество Заврши со лабава камен носителот база за лесно прегледување.
Спецификација
Дијамант Срца и Стрели Опсег на Тежина : 400g Материјал : метал Боја : Опционални
Превозот : По курир(DHL/UPS/ТНТ/EMS/Кина Пост/Федекс) Со авион .Од страна на морето Плаќање : T/T .Western Union/ Money Gram Afterservice : Сите машината ќе уживате во една година гаранција

Детали

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
is_customized:
Yes
Накит Алатки & Опрема Тип:
Loupes, Magnifiers
Објектот Дијаметар:
2inch
Објектот Ширина:
2inch
Објектот Висина:
3inch
боја:
Сина
Материјал:
Метал
Објектот Должина:
4inch
Објектот Тежина:
500 g
Производ Карактеристики:
3
Број На Модел На:
wx269
Свеж

Избор на клиенти