.

.

New
5pcs Jeweler Клешти Алатка Поставите Круг Долго Свиткана Daigonal Страна Машина Крајот Сечење Носот Накит Одлуки Beading Жица за Завиткување Хоби 5

5pcs Jeweler Клешти Алатка Поставите Круг Долго Свиткана Daigonal Страна Машина Крајот Сечење Носот Накит Одлуки Beading Жица

DEN 811.20

Стока
Достапно.

Јаглероден Челик, прекалени и зацврстен. Погоден за жица работа, beading, накит одлуки или Подарок пакување Заробеништво двоен лист извори удобно со мек зафат гумени рачки Објект специфики : Боја : Црна Димензии : прибл. 12 cm / 5" (најдолго една) Материјал : Јаглероден Челик Тип : изборен Круг носот клешти /Долго носот клешти/криво клешти/Дијагонала странични секачи/Крај сечење клешти Пакет се Вклучени : 1 x Круг носот клешти 1 x Долго носот клешти 1 x криво клешти 1 x Дијагонала странични секачи 1 x Крајот сечење клешти

Детали

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Бренд Име:
двојно еден
Накит Алатки & Опрема Тип:
Клешти
Објектот Тежина:
100g
Производ Карактеристики:
алатки за изработка на накит
Објектот Должина:
5inch
Свеж

Избор на клиенти