.

.

New
Трговија на големо 14cm x17cm Индивидуално Спакувани ЛОГО Сопствени Накит Сребро Полирање Крпа За Чистење

Трговија на големо 14cm x17cm Индивидуално Спакувани ЛОГО Сопствени Накит Сребро Полирање Крпа За Чистење

DEN 4752.00

Стока
Достапно.


Плаќање :
1. е квалитет на производителот кој вклучува во слатководни aquaculture, интензивна обработка и трговија на големо активности на Свежа Вода Бисери. Одговори на вашите барања во рамките на 24 работни часа. Ние исто така, обезбеди наменска услуга на клиенти кои би сакале да ги користат нивните сопствени дизајни. Директна трговија на големо цена,мали MOQ,брза испорака.Ако стоките треба да бидат вообичаени ,тоа ќе биде 7-30 дена, според редоследот износ . Мала количина прифати
7.
Ние нудиме различни видови на висок квалитет на Свежа Вода Бисери, кои се протегаат од лабава бисери, полу-готови накит за готови производи, како што се ѓердани , нараквици, прстен, обетки и сл. ОЕМ и ODM, прилагодена накит се прифатени.Што може да се плати од страна на T/T, western union,Moneygrams ,paypal и Зачувам
2. Специјализираат во бисер трговија и производство,имајќи продавница,фабрика и бисер фарма. Со различни големини, форми, бои.
Време на испорака :
1.За прилагоди на редот,30% се Платени пред производство и биланс платени пред породувањето . Најдобра по продажба на услуги. Обезбеди илјадници бисер дизајни,исто така, ја прифати кориснички услуги. Нашите Услуги
1. Бисер облик : круг, овал, off-круг, солза-капка, батон, рамни бисер и така натаму. Совршен клиенти услуги со професионални предлог.
Точка Име
Трговија на големо multicolor Сребрен Накит Полирање Платно
Крпа Големина
14cm x17cm(ве Молиме имајте во предвид дека ќе има околу 1 CM разлика поради сечење на преработка)
Материјал
Микро-Влакна
Боја На Располагање
Се Меша Бојата На Големо (Розова/Жолта/Сино/Зелено)
Кориснички Налог
ЛОГОТО може да се додаде Кориснички Налог Време на Испорака 10-15 дена(ве Молиме запомнете да се прошири на времето кога таа е во близина на рок на испорака) Сопствени Трошоци
Вклучени
Внатрешно Пакување
Вентил Кеси
Истакна ве Молиме да ги споделите со нас големината и позицијата на ЛОГОТО ќе склопот на платно откако ќе поставите цел Пакување & Испорака
Пакет :
1.

Детали

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
Сребро Полски Платно
Материјал:
Ткаенини
Објектот Дијаметар:
14cm
Објектот Должина:
14cm
Објектот Тежина:
0.1 gram
Објектот Ширина:
17cm
Производ Карактеристики:
накит чистење
Објектот Висина:
17cm
Број На Модел На:
CL0003
боја:
микс боја
Точка Бр.:
CL0003
Свеж

Избор на клиенти