.

.

New
трговија на големо стоматолошки алатки Ротари Алатка за Полнење, 183pcs.накит алатка за полнење, Ротари алатка и accessaries, мини мелница додаток во собата,

трговија на големо стоматолошки алатки Ротари Алатка за Полнење, 183pcs.накит алатка за полнење, Ротари алатка и accessaries,

DEN 1584.00
DEN 2140.80

Стока
Достапно.

8 : користете сечење диск обработка, бидете сигурни дека за да се обезбеди дека персоналот од tangent на сечење на дискот за да се спречи сечење диск slapper боли, Ние сме професионални производителот на различен асортиман на производи и да се специјализираат во накит одлуки алатки & опрема, скапоцен камен потрошен материјал, полирање машина, наежвам четки, полирање удар, вага, и дијамант тестери. 4 : пред обработка, во прилог на работа парче фиксна фирма надвор, се уште треба да се обидат да се претвори во електрична мелница (светлина), потврдува дека, не абнормалност може да обработка по операцијата.Опис на производот Опис на Производот Стоматолошки силиконската гума полирање/ burs/wheels/диск 180w накит стоматолошки види комплет полирање 183pcs ротари алатка случај accessorie Безбедносни прашања 1 : кога инсталирање на мека бунари или да го замени мелење главата, бидете сигурни дека за да се обезбеди исклучите снабдувањето со електрична енергија приклучок! 2 : мека вратило и трупот на авионот, чак, мека вратило и мелење раководител на стегање главата, бидете сигурни да го користите мали копче за заклучување. 7 : делови на обработка. Исто така, можеме да ги исполни вашите OEM наредби Било какви прашања во врска со нашите производи, ние ќе среќен да ти одговорам во 24hours Искрено очекуваме да било на вашето Барање
. Треба да биде соодветна контрола на електрични мелење страна на притисок, да се избегне со сите средства е премногу сила.

Детали

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
is_customized:
Yes
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Објектот Дијаметар:
3inch
Објектот Ширина:
2inch
Објектот Висина:
4inch
Материјал:
Метал
Објектот Должина:
2inch
Објектот Тежина:
3000 g
Производ Карактеристики:
3
Број На Модел На:
wx889
Свеж

Избор на клиенти