.

.

New
Хривнија Прилагодливи Алатка, Не Хривнија

Хривнија Прилагодливи Алатка, Не Хривнија

DEN 164.00
DEN 182.40

Стока
Достапно.


Бразлетна е Прилагодлив Алатка
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како можам да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Детали

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Висина:
0.79inch
Производ Карактеристики:
сина боја
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Објектот Тежина:
20g
Број На Модел На:
алатка
Материјал:
Пластични
Објектот Дијаметар:
1.9inch
боја:
Сина
Функција:
прилагодливи хривнија големина
Свеж

Избор на клиенти