.

.

New
Такси следи поставување 2.8 mm NTSC камера ahd видео рекордер чешки јазик / Виетнамски јазик

Такси следи поставување 2.8 mm NTSC камера ahd видео рекордер чешки јазик / Виетнамски јазик

DEN 2230.00
DEN 2347.20

Стока
Достапно.


AHD 4 CH SD Картичка Мобилни DVR(HYF-A9504 S)
AHD720 P 3 инчен пластични тип на камера (HYF-AS304 C2 2.8 MM NTSC/PAL)
Возилото авијација конектор за продолжување кабли 3 M

Детали

КОМПЈУТЕРИ на Камера:
1pcs
Број На Модел На:
HYF-CCTZ-907-64
Бренд Име:
LSZ
Свеж

Избор на клиенти