.

.

New
Моден Дама Стил Вистинска Кожа Жените Tote Торба Чанти Жените Гласник Торба За Дами Жена Кеси Tassel Кеси Bolsas

Моден Дама Стил Вистинска Кожа Жените Tote Торба Чанти Жените Гласник Торба За Дами Жена Кеси Tassel Кеси Bolsas

DEN 1334.00
DEN 1627.20

Стока
Достапно.


ГОЛЕМИНА : 32*13*23 CM

Детали

Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Чанти Тип:
Totes
Обликот:
Пати Во Текот
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Две
Декорација:
Буква,Ruched,Tassel
Стил:
Дама
Шаблон Тип:
Геометриски
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Жените
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Оддел
Надворешноста:
Тиња Џеб
Број На Модел На:
zhix993
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти
Кеси модерен стил:
tassel торба
Акции тип:
Целата еден
Отворите капакот:
Патент
Внатрешната структура на пакет:
Патент торба, мобилен телефон торба, патент торба, сендвич
Бројот на коренот ремени:
двојно корен
Обработка на владата:
мека површина
Боја:
Црвена, виолетова, сина, црна, бронза
Торба Форма:
Квадратен пресек
Свеж

Избор на клиенти