.

.

New
2017 Нов бренд чанта жени вистински кожна торба женски hobos рамо кеси висококвалитетна кожа tote торба.бесплатен превозот

2017 Нов бренд чанта жени вистински кожна торба женски hobos рамо кеси висококвалитетна кожа tote торба.бесплатен превозот

DEN 2371.00
DEN 4310.40

Стока
Достапно.


ГОЛЕМИНА:28x14x24cm (Не minght биде 1-3 см descrepancy во димензија поради различни мерни методи)
МАТЕРИЈАЛ : Првиот слој cowhide кожа
КАПАЦИТЕТ : Приспособат на ipad, мобилни телефони,паричници,clutchs и др
СЛИКИ ЌЕ ВИДИТЕ Е 100% ВИСТИНСКИ МОДЕЛ

Детали

Големина:
28X12X24CM
Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Камен
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Број На Модел На:
L70210
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Повик Tote
Бренд Име:
BYMB
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Отворете Џеб
Свеж

Избор на клиенти