.

.

New
луксузни чанти жените кеси дизајнер чанта висококвалитетна Кожа Торба Дами Crossbody Гласник Кеси Мода Tote Торба

луксузни чанти жените кеси дизајнер чанта висококвалитетна Кожа Торба Дами Crossbody Гласник Кеси Мода Tote Торба

DEN 1003.00
DEN 2006.40

Стока
Достапно.


Напомена : најновата верзија на 2016 година!!!
Најновите топла продажба тип!!Мода ,убава,топла продаде!
· Материјал : Топ СТП кожа
· Големина : 33cm x 15cm x 23cm
· Функција : Чанта/Гласник торба/торба
· 1 Стил на располагање
· Повод : Отворено,забава,работа
· Вклучуваат : 1 Појас Забелешки : 1. Поради различни метод за мерење, мерење грешки во рок од 3 cm се неизбежни и прифатливи;
2. Бои на вашиот монитор за компјутер или мобилен може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашите прилагодувања.
3. Модели на чантата може да имаат малку различни, поради различни производство на време и производство на различни серии. Внатрешниот материјал може да биде различен. Ние ќе ја испорача производот во случаен начин.
4. Нормално е дека таа кожа мириса на прв. Ставање торба надвор за неколку дена ќе го направи мирисот прахосвам.

Детали

Големина:
(30cm
Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Камен
Стил:
Моден
Бренд Име:
Gykaeo
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Декорација:
Лак
Тврдост:
Мека
Број На Модел На:
HL903
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Повик Tote
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Свеж

Избор на клиенти