.

.

New
ТОПЛА Naxi.Hani бренд чиста рачно изработени црвено tassel жените чанти Егзотични црно платно везови покрие гласник рамо кеси

ТОПЛА Naxi.Hani бренд чиста рачно изработени црвено tassel жените чанти Егзотични црно платно везови покрие гласник рамо кеси

DEN 2620.00
DEN 3359.52

Стока
Достапно.


Етничките и модна комбинација
Оригиналниот прирачник Ткаат
Врати најприродни од тој вид на убавина
Сакам нешто природни
Материјал : Црна Платно , Ранец режим : Рамо кеси,Totes
Внатрешна Структура : Патент џеб ,Мобилен телефон џеб
Багаж торба отворање значи : патент&Hasp
Максимална : 26cm, максималната ширина : 32cm, ширината на дното : 4cm
Рака : 103cm ,можат да бидат Прилагодливи
Стилови може да биде три-употреба, рамо торби, Гласник кеси,Totes, може да биде!

Детали

Големина:
(30cm
Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Надворешноста:
Размавта Џеб
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Платно
Тврдост:
Тешко
Декорација:
Tassel,Везови
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Обликот:
Размавта
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Главен Материјал:
Платно
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Шаблон Тип:
Флорални
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Бренд Име:
Naxi.Hani
Затворање Тип:
Патент & Hasp
квалитет:
Парична казна
боја:
како слика се прикажани
Популарната елементи:
Вез
Место на Потекло:
Јунан Кина
Свеж

Избор на клиенти