.

.

New
жените гласник кеси луксузни tote crossbody purses кожа спојки лак чанти познати брендови дизајнер 2018 Висок квалитет С-222

жените гласник кеси луксузни tote crossbody purses кожа спојки лак чанти познати брендови дизајнер 2018 Висок квалитет С-222

DEN 762.00
DEN 1269.60

Стока
Достапно.


Материјал : Кожа Стп
Големина на : 29* 17* 9 cm Внатрешни работи : Како на сликата Најдобро Одговара : Комплименти секој стил фустан и чевли во појавување на бојата. Имајте на ум 1 : 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings. Забелешка 3 : Поради разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување. Забелешка : сликите се на вистинските производи. Но, поради различни светлина и го следат поставување, ситни боја разлика можеби постоеле. Ве молиме да се разбере и ви благодарам многу!

Детали

Големина:
(20cm
Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
L4-2428
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Бренд Име:
Filimohlls
Обликот:
Satchels
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Свеж

Избор на клиенти